Daikin Yetkili Bayi olarak, Daikin Kartal, Daikin Maltepe, Daikin Pendik, Daikin Tuzla, Daikin Sultanbeyli, Daikin Samandıra, Daikin Kadıköy, Daikin Ataşehir, Daikin Üsküdar, Daikin Ümraniye, Daikin Çekmeköy, Daikin İstanbul, SHIRA, EMURA, SHIRA ECO, SİESTA, N SERİSİ, URURU SARARA, TİCARİ KLİMALAR, KASET TİPİ KLİMA, KANALLI TİCARİ KLİMA, SALON TİPİ KLİMA, VRV,

PLAN ,PROJE,ALT YAPI ve SERVİS hizmeti verilmektedir.

Daikin Bayi

Daikin Bayi ve servislerinde bulabileceğiniz,Daikin’in Ururu Sarara modelleri nem verme, alma ve ortamdaki nem değerini ayarlayabilme özelliğiyle dünyada tektir. 3 alanlı göz sistemi ile hava kullanıcının üzerine ya da onun bulunmadığı alanlara üflenebilir.

Odada kimse yoksa otomatik olarak tasarruf moduna geçer. Coanda etkisiyle büyük odalarda havanın homojen yayılmasını sağlar. Falsh streamer özelliği, titanyum fotokatalitik arındırıcı filtrelerini harekete geçirir ve yüksek hızlı iyonlar yardımıyla havadaki kötü kokuları, gazları ve sağlığa zararlı kimyasalları yok ederek virüslerin üremesini önler.

Daikin Bayi iletişim

Bilinen tüm akışkanlardan daha verimli ve yenilenebilir olan R32 gazı kullanılan Daikin bayilerinden  Ururu Sarara Ftxz50n Inverter Klima 19dbA ile fısıltı gibi çalışır. Yıllık enerji tüketimi 203 – 1.427 kWh arasında değişen ve A+++ sınıfına giren klima cep telefonu ve laptop gibi online ortamlardan da kontrol edilebilmektedir.

En ucuz salon tipi klima ,çevreye dost soğutucu akışkan sayesinde ozon tabakasına zarar vermeden çalışır. Yüksek enerji taşıması ile daha az enerji ile daha fazla iklimlendirme avantajı sunar. İnverter teknolojiye sahip olması ile A enerji sınıfıdır. Yüksek ısıtma ve soğutma performansına göre çok düşük enerji tüketimi yapar. Böylece hem çevreye dost enerji hem de bütçenizin tasarrufunu sağlarsınız.

Daikin Bayi ve servis

Jet cool ( hızlı soğutma) özelliği ile klimanızın bulunduğu ortamı çok kısa bir süre içerisinde hızlıca soğutur. Hot start( sıcak kalkış modu) özelliği sayesinde de istenilen sıcaklığa ulaşmadan üfleme yapılmaz. Arzu edilen sıcaklık elde edilince sadece sıcak hava üflemesi yapılır. Ani elektrik kesintisinde, otomatik olarak önceki ayarlarıyla çalışmaya devam eder.

Daikin Bayi Salon Tipi Klima satışı

Daikin Bayi ‘lerinden Evinize ya da iş yerinize monte etmek istemediğiniz klima için geliştirilmiş salon tipi klimalar ile kullanış rahatlığını dilediğiniz gibi yaşayın.

Daikin Salon tipi klimalar geniş alanlar için tasarlanmıştır. Isıtma ve soğutma kapasitesi oldukça yüksektir. Eğer aşırı soğuk iklim bölgelerinde yaşıyor iseniz daha kolay ısınmanıza yardımcı olan elektrikli ek rezistans devreye girer. Bu sayede hava şartlarından olumsuz etkilenmezsiniz.

Ucuz duvar tipi klimalar ,hızlı soğutma modu sayesinde içinde bulunduğunuz alan kısa bir sürede ideal soğukluğa ulaşmış olur. Ayrıca hızlı ısıtma modu istenilen sıcaklık hızlıca elde edilir. Yeterli sıcaklığa ulaşıldığında sıcak hava üflemesi başlar.

Estetik tasarımları sayesinde yaşam alanlarınız da kusursuz ve güzel bir görüntü oluşturur.

Daikin Bayi klima satışı ve Servis Hizmeti,

Daikin klima çeşitleri açısından oldukça geniş bir ağa sahiptir. Isıtma ve soğutma sistemleri olarak geniş ürün yelpazesi bulunur. Daikin bayi klima çeşitleri özellikleri;

Çevre dostu R410A çevreyle ilgili gaz
A sınıfı soğutma performansı
Rötarı kompresör
Uzaktan kumanda
Yıkanabilir filtre haznesi
Modern ve estetik görünümlü iç ve dış ünite
Cihaz üzerinde ayar değeri
Sessiz çalışma özelliği
Uyku modu
Hızlı soğutma modu
Koku ve mikroplara karşı karbon ve anti bakteriyel filtre
Otomatik konum
24 saat programlama
Elektrik kesintilerinde otomatik yeniden çalışma
Kir, pas ve ağır dış hava koşullarına dayanıklı dış ünite ile ürünlerin eşsiz çalışma özelliğini barındırır. Daikin bayilerinden,ister evinize ister iş yerlerine uygun ebat ve kapsamda bu özelliklere klima bulabilirsiniz.