Daikin Klima Bayi, Kaliteli Bir Hizmette 

Daikin Klima Bayi, 0216 306 93 08 , Nar Klima Mühendislik  Sıcak havalar, iyiden iyiye kendini göstermiş durumda. Evlerimizde, iş yerlerimizde ve daha birçok mekânda konforumuz ve rahatlığımız için klimalar büyük bir önem arz ediyor. Yaz aylarını atlattığımızda ise kış aylarının soğuğu ile karşı karşıya geliyoruz ve bu durumda klimalar mevsimlik bir ihtiyaç olmaktan çıkıp, tüm zamanımızı süsleyen bir eşya haline geliyor. Uzun ömürlü olmasına değer verdiğimiz bu ürünün, satın alındığı noktalar ve markaları, elbette önemli bir yer tutuyor. Üstelik klimamız da oluşabilecek herhangi bir problem olduğunda, kolay bir şekilde ulaşabileceğimiz yetkili servislerde bir o kadar önemli bir detay olmakta. Klimalarımızın kaliteli işleyişi ve dolayısıyla sağlık ve konforumuz adına, ürünü emanet ettiğimiz servislerin nitelikli ve uzman kişilerden oluşmuş bir kadroya sahip olması mühimdir.

Daikin klima bayi’leri, müşterilerinin memnuniyeti adına, klimalarınızın yalnızca alıcıya sunulmasını değil ardından oluşabilecek problemlere de yardımcı olması bakımından, nitelikli bir firmadır. Ülkemizde birçok il ve ilçede yetkili bayileri ve servisleri bulunmaktadır. Klimaların satışı sonrası, montaj işlemlerinden bakım ve onarımına, klimanız ile ilgili her soru ve sorunlarınızda daima yanınızda olan firma, ülke genelinde en çok kullanılan sistemlerden biri olan Daikin klimanın danışmanlığını layığı ile yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini temel alan Daikin klima bayis’i, yıllık bakım, servis memnuniyet anketleri ile de kullanıcılarının ürünü beğenme nabzını kontrol etmektedirler.

Satış sonrası ulaşılabilirlik ve memnuniyetin çok önemli olduğu ve bazı niteliksiz firmalar tarafından göz ardı edildiği dönemimizde, verdiğimiz paranın karşılığını en iyi satış öncesi ve sonrası hizmeti şeklinde almak, tüketicinin en doğal hakkıdır. Cihazın montajına büyük önem veren Daikin klima bayi’si, yüksek verimli çalışması ve en iyi performansı alabilmeniz için, alanında uzman kişilerce yapılıyor. TSE belgeli teknik servisi, 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Uzun ömürlü ve yüksek performanslı cihazların garantisini vermekle birlikte, ihtiyacınız olduğu her zaman bilgi alabilmeniz için kolay ulaşılabilir imkânları sağlamaktadır. Klimalarınızın bakım fiyatları ise modellerine göre değişmekte olup, uygun aralıklarda verilmektedir.

Her mekân ve her alana uygun klimaları ve ilgisi yüksek servis eleman kadrosu ile Daikin klimaları, Türkiye’nin en çok kullanılan markalarından biridir. Güçlü klima servisi, ihtiyacınız olduğu her an yanınızda olup, görüş ve önerilerinize açıktır.Nar Klima Mühendislik olarak İstanbul genelin de daikin ürünleri, Klima,VRV,Ticari Klimalar ,Salon tipi Klimalar,Split Klimalar,Kanallı Klimalar,Hava Temizleme Cihazı,Daikin Kombi,Kazan,Mobil Klimalar,Airfel Klima,Airfel Salon Tipi,Airfel Kaset Tipi,Airfel Kombi,Daikin Ururu Sarara,Shira,Tegora,Emura,N Serisi,Klimaların,Satış,Servis,Taahhüt,Mekanik,Hizmeti Verilmektedir.Firmamız KOSGEB Kadın girişimci destekli Sakura Projesi olup,İstanbul,Kartal,Pendik,Tuzla,Maltepe,Sultanbeyli,Samandıra,Sarıgazi,Sancaktepe,Orhanlı,Tuzla Deri Organize Sanayi,Tuzla Kimyacılar Organize Sanayi,Gebze Organize Sanayi,Akfırat,Gebze,Darıca,Bayramoğlu,Teknik Yapı Evora Tuzla,Resim İstanbul,Ritim İstanbul,Day Yapı,Mesa Konutları,Kurtköy,Kaynarca,Güzelyalı,Yahyalar,Yenidoğan,Ev’re Gedizler Yapı,Ataşehir,Çekmeköy,Ümraniye,Üsküdar,Kadıköy,Kozyatağı,Bbbbeykoz,Caddebostan,Erenköy,Suadiye,Altıntepe,Bulgurlu,Çamlıca,Esenşehir,Barbaros Mahallesi,Örnek,Ünalan,Fikirtepe,Hasanpaşa,Niş Adalar,Zümrütevler,Başıbüyük,Soğanlık,Yakacık,Kurfalı,Uğurmumcu,Atalar,Rahmanlar,Çavuşoğlu,Esentepe,Esenyalı,Küçükyalı,İdealtepe,Cevizli,Tugayyolu,Esenkent,Yunus,Topselvi,Yenidoğan,İmes,Yedpa,Kayışdağı,İnönü Mahallesi,Erenköy,Göztepe,Bostancı,Kavacık,Acarkent,Kandilli,Çengelköy,Ferhatpaşa,Dudullu,Ferah ,Mahallesi,Gülsuyu,Fındıklı,Çınardere,Darıca,Etiler,Levent,Küçüksu,Anadolu Kavağı,Paşabahçe,Ömerli,Şile,Hekimbaşı,Koşuyolu,Acıbadem,Moda,Caferağa,Kızıltoprak,Dragos,Kordonboyu,Aslı Bahçe,Yeni Mahalle,Feneryolu,Fenerbahçe,Kalamış,Büyük Bakkalköy,Sahrayıcedid,Şenesenevler,Tücarbaşı,Karlıtepe,Milangac Caddesi, Semtlerine Satış ,Servis,Klima Bakır Boru Tesisatı,Klima Alt Yapı hizmeti Verilmektedir.