YENİ STANDART TAM OLARAK NEYLE İLGİLİ?

VRV geçmişte ve şu anda olduğu gibi gelecekte de standartları belirlemeye devam edecektir. Günümüzde VRV IV, bina sahiplerine yönelik sezonsal verimlilik, kullanıcılara yönelik iç ortam konforu ve montörlere yönelik montaj kolaylığı için yeni standartlar belirliyor.

SÜREKLİ ISITMA / ISITMA KONFORUNDAKİ YENİ STANDART

VRV IV, faz dönüşüm malzemelerine dayalı olan benzersiz bir ısı toplama elemanına sahiptir ve böylece konforlu iç ortam havasının korunması için iç ortamı ısıtmaya devam ederken, dış ünite defrostu için enerji sağlar. Defrost işlemi için gerekli enerji, normal ısıtma modu sırasında bu elemanda depolanır.

DAHA BASİT SERVİS

7 bölümlü gösterge zaman tasarrufu sağlar: Kolay okunabilir hata raporu.Temel işlevlerin hızlıca kontrolü için temel servis parametrelerinin görüntülenmesi.Hızlı ve kolay saha ayarlarını gösteren kolay anlaşılır menü

VRV’nizi en iyi Sezonsal Verimlilik ve Konfor için özelleştirin

Devrim niteliğindeki değişken soğutucu akışkan sıcaklığı (VRT) kontrolü daha yüksek bir konfor ve verimlilik için VRV’nizi otomatik olarak bina ve iklim gereksinimlerine uyarlar; bu da işletme maliyetlerini önemli ölçüde düşürür. Sistem, VRT teknolojisi ön ayar modları kullanılarak kolayca özelleştirilebilir. Bu modlarla, konfor ve verimlilik arasında ihtiyaç duyduğunuz dengeye bağlı olarak sistemi nasıl optimize edeceğinizi seçebilirsiniz. Bu yeni teknolojiyle Daikin adeta VRV sistemini bir kez daha keşfediyor. Sistemin temeline bakılırsa, sezonsal verimlilik %25’e varan oranlarda yükseltilmiştir!

DAHA KOLAY DEVREYE ALMA

VRV configurator, sistemin yapılandırılması ve devreye alınmasını kolaylaştıran gelişmiş bir yazılım çözümüdür.
Dış ünitenin çatıda yapılandırılması daha kısa sürede gerçekleştirilir.Farklı sahalardaki birden fazla sistem tam olarak aynı şekilde yönetilebilir, bu da önemli müşteriler için devreye alma çalışmasının kolaylaştırılması anlamına gelir.Dış ünitedeki ilk ayarlar kolayca geri düzeltilebilir.

VRVIV